çekiyorum abiciğim Nasılsınız iyi misiniz

Admin

Administrator
Yönetici
Evet şu an iPhone 12 ile Türk topraklarında ilk kez bir fotoğraf Sadettin Teksoy habere bunu ben sana göndereceğim Bu bir hafta daha kalabilir değil mi çektim Senin fotoğrafın da bu muayene tamam Devlet projesi aslında burada amaç 1 milyon yazılımcı yetiştirmek Online olarak Bilişim sektöründe çoğunlukla kodlama alanında eğitimler alıyorsunuz bu eğitimleri tamamlayıp özgeçmişinizi ekleyebiliyorsun daha sonra firmalara başvurduğunuzda da firmalar Bu özgeçmişinizi görüntüleyip sizin yetkinlikleriniz buradan takip edebiliyorlar aynı

şekilde firma olarak giriş yapıp burada eleman da araya biliyorsunuz gerçekten güzelmiş ölmüş ve güzel kurgulanmıştır Ancak daha yeni ama Zaman geçtikçe zenginleştikçe daha güzelleşecek bir platform gibi duruyor Şu an dediğin gibi amaç yazılımcı yetiştirme yazılımcı yetiştirmek çok mümkün olmayabilir belki ama 1 milyondan fazla yazılım bilen insan yetiştirmek mümkün Aslında yazılımcı ile yazılım bilen insan arasında fark olduğunu anlayabilir misiniz de yazılımcı dediğimiz kişiler benim gibi Aslında yazılımı mesleği haline getirmiş ve bu alandan

para kazanan kişiler yazılımı bilen kişiler ise yazılımdan değil de başka bir meslekten hobi amaçlı veya kendi mesleğini geliştirmek amaçlı kullanan kişiler diyebiliriz mesela Koray bir anda sana yanlarımız vardır Kendisi çok başarılı bir fotoğrafçı aslında Ancak kodlama bilgisi ile hem mesleğini hem hayatını kolaylaştırabilecek uygulamalar geliştiriyor Belki bu sayede mesleğini daha kusursuz bir şekilde icra edebiliyor Belki de kendine bir zaman tasarrufu sağlayarak kendini daha fazla vakit ayırabiliyor burada teknolojilerin bir şey zaten insanların hayatını

kolaylaştırmak için var teknolojinin de başlangıç yolu kodlamadan geçiyor Dolayısıyla teknolojiye katkı sağlayabiliriz için Teknoloji nasıl hayatımızı kolaylaştırmak için var ise kodlama bilmekte öğrenmekte bu teknolojiyi geliştirmenin bir yolu diyebiliriz Bu bir milyon yazılımcı projesini de aslında bu iki farklı bakış açısından değerlendirebiliriz yani yazılımcı olmak için mi yoksa yazılım bilen birisi olmak için Platformu tercih ediyoruz Bu ikisi için de farklı yorumların var Öncelikle yazılımcı olmak için biraz fazla çok fazla istekli olmanız gerekiyor çünkü