önümüzde bir sürü engel çıkacak bu engelleri

Admin

Administrator
Yönetici
tek tek aşacak bir güce ihtiyacınız var bunun için çok fazla istekli olmanız lazım ve karşılığında da çok fazla çalışmanız lazım tabii ki burada başlıca engellerini sayacak olursak Mühendislik içeren bir üniversite bir engel yiyebiliriz İngilizce bir engelleyebiliriz bir engel olduğunu söyleyebilir ve aynı zamanda tecrübe arayan firmalar da diğer bir engel diyebiliriz bu engelleri aşabilmek için dediğim gibi çok fazla istekli olmanız lazım ve çok çalışmanız lazım bu şekilde özetleyecek olursak online eğitim istekli iseniz yeterli olacak peki yazılım bilen olmak için bu online

işlemler yeterli mi Tabii ki fazlasıyla yeterli size Vizyon kasa Candan kesinlikle emin olabilirsiniz hayatınızı kolaylaştıran işinizi kolaylaştıran bir çok şey öğreneceksin Benim de Hayata bakış açım yazılımcı olduktan sonra gerçekten fazlasıyla değişti birçok şeyin nasıl çalışma prensibini öğrenebiliyor olmak o şeyleri gerçekten bakış açınızı değiştiriyor ilginizi değiştiriyor sorunları anlamak çözmek size gerçekten farklı bir boyut katıyor O yüzden yazılım bilen bir birey olmanızı tavsiye edebilirim Peki bir milyon yazılımcı olursa ne olur yani tane yazılımdır

olursa ne olur sayı arttıkça kalite düşecektir kalite düşüncede kazançlar düşecektir 60 şu an yazılımcıları gerçekten iyi kazanıyor yani birçok şirketin yöneticilerinden daha iyi maçlar alınabiliyor yazılımcı olarak bu azalacaktır sayı arttıkça Tabii seviyede düşecek Bu yüzden iyi seviyede olan yazılımcılara değeri biraz daha artacaktır aranan yazılımcı olma tabiri biraz daha gün yüzüne çıkacak bana göre bu eğri durumu kötü bir durum mu diye soracak olursanız benim buna net bir cevabın yok aslında biraz zaman gösterecek bunu ama ben kısa zamanda bu

sayısına ulaşılabileceğini düşünüyorum Çünkü zaten kritik bir dönemden geçiyoruz şu an bu pandemi sürecinde dijitalleşme konusu ile videolarınız da bahsetmiştik şu an dijitalleşmek oldukça popüler dijitalleşmenin en büyük ayaklarından bir tanesi de yazılım Aslında Dolayısıyla şu an kodlama öğrenmek popüler Bu yüzden de bu sayısına rahat bir şekilde ulaşacağımızı düşünüyorum ben sayısına ulaştıktan sonra ne olacak yani gerçekten tane yazılımımız olacak mı Yani aslında Oraya herkes t.c. kimlik numarası ile giriş yapıyoruz Dolayısıyla sayı belli