aksesuarlarla daha da yetenekli hale

Admin

Administrator
Yönetici
gelebilir gibi görünüyor Şimdi 1 eksiği kaç takayım ve bu ara ya paketle devam ediyor şu anda benim de ilk yaptığım çekim olacak Sevgili olsa dosya numarası 101 herhalde şimdi Yok abi Hazırlıklarını ile geçirdik işte lojistikten ödemeye pazarlamadan satıcılarının Platformu girmesi ne kadar ve birçok alt yapıyı hazırladık 2020'den itibaren de aslında aktif şekilde satıcıları kaydetme ürünlerine düşün açmaya ve satış odaklandık de çok sevdim biliyor musunuz Yani benim kafamda da AliExpress şimdi satıcıların ülkemize getirdiği bir platform olarak kalmıştı

ama Türkiye'deki satıcıların ihracat yapabilmesi beni çok şaşırttı şu anda durum ne deyince icat konusunda şöyle Aslında türkiye-hollanda pilot Türkçe 2018 yılında asla jackman'ın öngörüsü ile işte Yani ilk defa Çin hacimdeki açılmaya başlandı olarak seçilenlerden Birlikte Türkiye bu özellik Bugün bir işte elektrik süpürgesi torbası da satılırken onunla beraber Aslında böyle kademeli olarak bu işe gitmek istedik Çünkü iş büyüdükçe yeni problemler ortaya çıktı Onları çözdük daha önceden önce onların tamamını çözdükten sonra biz Aslında adresi bu şekilde

pazara çıktık ve biz biraz izlemeye başladık hala daha Aslında sosyal medya reklam dediler ondan sonra çeşitli konferanslar katılmıyor dilerse ihracatçı birlikleri ile Ondan sonra iş adamları dernekleri Evet alman lazım memleket meselesi yani bunu Almanya satabilirmiyim mesela çok güzel soru Bizim de aslında En çok bu ikisine de mesai harcadığın Gerekirse kapısından Yurtiçi Kargo ile topladım Ondan sonra PTT ile yurtdışına çıkartıyor taraftaki anlayış ortaklarımızdan bir tanesi oradaki Entegrasyonu şirketi ile anlaşmamız var aslında çözüm firmalarından bir

tanesi Orta Mahallesi Avrupa'ya 650 dolar göndermek istiyorsan istiyorsan ülkemizin Çünkü üreten ürettiğini de yurt dışına satan bir ülke olma planı var Bu plan dahilinde şimdi bir şirketin Türkiye böyle insanlar sıkılması beni çok mutlu etti Tabii ben sizinle tanıştığım için de çok mutluyum sizde bu işin en önemli destekçilerinden senin Denizli taşın altına koymuşsunuz şu anda paylaşamaz Saçlar çok önemli kurumlardan iletişim halindeler bu İletişim ile beraber çok daha geniş kitlelere duyacaklar Şifreyi de onlardan bir tanesi ben çok teşekkür ederim Bir sonraki