bir için sabırsızlanıyorum Bende çok teşekkür

Admin

Administrator
Yönetici
ederim geldiğiniz için de Açılışını gerçekleştireceğiz ofis cuma akşamına kapanmak üzere siz bu yu cuma gecesi izleyebileceksiniz büyük bir heyecan var gerçekten çünkü en çok izlenen bir tanesi olacak diye düşünüyoruz Bu macerada bize destek olmak için yola çıkıyoruz Apex önermiyorum yani Türkçe'den almanızı öneriyorum bunun başlıca sebepleri var Birincisi Garanti İkincisi de zaten kaydetmeniz gerekiyor üstüne bir sürü para veriyorsunuz belki Havalimanı'ndan geçirirken bizim kadar şanslı olmayabilirsiniz vesaire O nedenle Siz Apple Türkiye garantili

olan iPhone'lar ı alın hepsiburada'dan Media markt'tan veya Apple com tr'den alabilirsiniz Şimdi burada ne var şarj aleti var arkadaşlar ve 25 Euro bu şarj aletinin fiyatı şarj yeri var şu anda iPhone 12 Pro açacak İşte şu anda burada iPhone 12 Pro Eğer çok like gelirse de iPhone 12 mevcut çok heyecanlı Gerçekten şimdi buradaki kutuyu nasıl açacağız Şuradaki yeşil ibareyi çıkartarak başlıyoruz Bu arada bu bir kutu açılış su Türk topraklarında ilk kez yapılan bir şey bizden önce yapılması inanılmaz küçülmüş bu kutu çok aşırı küçük bir kutu geldi arkadaşlar çok

ince yani şu bu kadar etkili olur diye aldın o kutusuna aşkım bakalım bu arada şey çıktı kulaklık çıktı falan çıkıyor buna beni yaptık Allah Allah çıkmayacak diye bekledim ama bir tek Fransa'dan çıkıyor sadece Fransa iPhone 12 Pro Max Gold kutu Gerçekten çok güzel şurası kabartmalı altın rengine bakar mısın ya çok şaşırdım ya Bir de bu Pro yani Bir de bunun Pro m2 V2 Pro bu arkadaşımız bundan biraz daha büyük zaten 11 yapalım yani en büyük fark bu ve zaten Mesela yani Anlayamadım yani Peki o zaman ilk yapalım Bu yeni bir iPhone olarak sonra bu şimdi

o açılırken tekrar bakarım bir sonrasında Başka da bir şey yok şu anda Kullanma diyorum kabul ediyorum sürdür Diyorum adresi paylaş Hazırmısın Türk topraklarında ilk kez bir iPhone 12 ile fotoğraf çekilmiyor Hazır mısın Bu ben sana vereceğim bu fotoğrafı Çünkü sen zaten bizim evi Sen istiyordun şimdi sürdürülüyor Türkiye'nin ilk iPhone 2 ile fotoğrafını Sen fotoğraf Sana da göndereceğiz bir şey söyleyeyim mi Ön kamerayı çok güzel yapmışlar gerçekten haber yapmışlar Yani o kadar para vereyim ben ondan dolayı arkadaş kendi resmini