daha şarkı olması gerekiyordu mu yani

Admin

Administrator
Yönetici
sıcaklık yırtıcı değil ama arada rahatsız edici seviyede doğru çıkabiliyoruz da bugün kasede tuşların olduğu bölümde portları sağ tarafı koymuşlar ama günü çıkışı solda kalmış Keşke buradaki güç ve eşit email gibi çıkışlarda sağ tarafa ya da başka bir yere alınabilseydi 12 tasarımda değişikliklere başka bir model de çok daha iyisini de yapabileceklerine inanıyorum ama özellikle fiyat alternatiflerine baktığım zaman tiyatro montajına baktığım zaman Bu laptopu iyi bir puan vermekten kendimi alamıyorum çünkü İşte bu yüzden giyim vereceğim 744

modeli fiyat performans ve dizüstü bilgisayar artı eksi ile değerlendirerek burada gördüğün sonuçlara göre alırsanız memnun kalırsınız Yok ben bunları istemiyorum daha fazlasını istiyorum derseniz çok daha üst seviye kasalar masaüstü bilgisayarlar farklı dizüstü bilgisayar seçenekleriniz var Bunları bilip senin için doğru olanı seçmelisiniz ama Yerimdar aç rekabetçi bir oyun bilgisayarı Türkiye'de piyasaya sunmuş ve özelleştirme seçenekleri de kullanınca etme kimse bu açıdan laptopu başarılı bulduğumu söyleyebilirim Cemal kahvede ek detayları

bulabileceğiniz de hatırlatmak isterim yorumlarınızı n3060 üstü bilgisayar sizce günümüz oyunculuğu için sizin beklentilerinizi Buradaki en son şöyle karşıladı mı karşılamıyorsa sizin beklenti isteğiniz Gerçekten her alanında kullanabileceğiniz dediğin kızar Örneğin gündüz işteyiz halledebiliriz kahve içerken satabileceğiniz alışveriş yapabileceğiniz içindeki işlemlerinizi halledeceğim isterseniz rahat bir şekilde okula götürün derslerde kullanılan istersen İşe girişte kullanır Ama eğer akşam Canın sıkılıyorsa üst düzey karışık oyunları da rahat bir şekilde

oynayıp Tam da öyle işte yiyebileceğiniz Birliği işler şunu samimiyetle söyleyebilirim Eğer bir bilgisayar alsaydın ve bütçem böyle rahat bir bütçe olmasaydı gene bu bilgisayarı alıyorum çünkü nispeten iyice ve çok rahat bir şekilde benim gibi oyun oynamayı sevenleri yarı yolda bırakmıyor hem de günleri kişiden biri çok rahat bir şekilde yaptırabiliyor bilgisayar 15.6 inç büyüklüğünde karşınıza çıkıyor Kafayı Kaldırımda tasarım olarak boş bir ip ile karşılaşıyorsunuz gözünüze ilk çarpan yer klavye olay eve klavye kullanımı oldukça kolay bir şekilde tasarlanmıştır