koyacak olursak bunun yönetimi ile ilgili kullanılan

Admin

Administrator
Yönetici
bazı uygulamalarda var mesela Microsoft tarafından yönetimi yapabileceğiniz İş takibi yapabileceğiniz İsyan Team foundation Server Microsoft çoğunlukla ve ile kullanılıyor Bunun haricinde daha genel bir platformda hiç bildiği gibi yakın zamanda satın aldı ancak kendi ayrı şekilde etmeye devam ediyor Gerçekten çok amaçlı Aslında Eğer birden fazla kişiyle proje hitabı ortak olarak kullanabilirsiniz Eğer başkalarıyla paylaşmak istiyorsanız kullanabilirsiniz çekten çok kullanışlı herkesin kullanması gereken bir platform diyebilir yönetiminden de

bahsettikten sonra bir diğer konumuz İş takibi Aslında bu bahsedeceğim uygulamaları sadece yazılımla değil hayatımızın her alanında da kullanabilirsiniz bunlardan ücretsiz olan iki tane citrella ve uygulamaları çok basit mantıkları var İkisi de birbirine çok benzeyen uygulamalar zaten bir görev oluşturuyorsunuz ve bu görevi tamamladığınızda da tamamlandı tarafına ekleyebiliyorsun Yani şöyle ufak bir Örnek vermek gerekirse yapılacaklar listesi yapılıyor lar listesi listesi oluştur buraya görevleri tanımlayıp daha sonra bunları kaydırarak gününüzü

haklarınızı aynı ya da herhangi bir proje üzerindeki yönetimimize yalanlayabilirsiniz İş takibi açısından bu tür uygulamalar gerçekten kullanışlı büyük Kurumsal firmalarda yine buna benzer daha fazla özelliğe sahip uygulamalar kullanıyor bunları basit olarak kullanmak isterseniz Gerçekten çok başarılı 2 uygulamasını içi uygulamayı web üzerinden ve kullanabiliyorsunuz bu arada uygulamaları indirmek zorunda değilsiniz İkisininde iş görürse son olarak yazılım geliştirirken yine sıkça ihtiyaç duyacağınız plak ondan bahsetmek istiyorum size istek

olursa bu platform bir hata ile karşılaştığınızda sorun arayabileceğiniz bir platform Hatasız kul olmaz hatasız yazılımcı olmaz dolayısıyla bir hata ile karşılaştığınızda çözümünü arayabileceğiniz bir platform Hatta Öyle ki başkalarından çözümlerine de cevap verebilirsiniz çözüm üretebilirsiniz ve ürettiğiniz bu çözümlerle puan kazanabilirsiniz bu puanlarla günümüzde iş görüşmelerinde kullanılabiliyor bahsedilebilir your Bunlar da şahit oldum Dolayısıyla site korku orada Gerçekten bu sektörün önemli ücretsizdir hasta onlardan bir tanesi ücretsiz birçok platformda bahsettik ancak burada çok önemli bir konu ya da değinmek istiyorum Bu bahsettiğim uygulamaların Türkçe dil desteğine sahip Ancak ben kesinlikle ve kesinlikle bu uygulamaları Türkçe kullanmamanız gerektiğini düşünüyorum çünkü programlama dilleri İngilizce tavanından türetilmiş diller Dolayısıyla birçok kullandığınız şey İngilizce ve literatürü