uygulamada bütün çekirdeklerim frekansını

Admin

Administrator
Yönetici
aynı anda nereye kadar ayarlayabiliyor sa onu yapıyor bu biraz imperion yönetiminde olan bir olay nın ceb işlemcilerin hepsini de bu Turbo frekanslar Sedef değerlerine göre artık otomatik ayarlanıyor zaten bu bilgisayarda da bu beraberinde gelen gıcırtı Manager haricinde böyle bir ekran kartı ya da fan ayarlarını detaylı yapabilmek için beraber uygulama gelmiş bunu özellikle söylüyorum baktığım zaman ayarlarında da eşlik grafisi devre dışı bırakıp Sadece 50 ekran kartı gibi kullanma seçeneği ile Yani bunun ayırma seçeneğini görmedim inceleme tarihinde bunu

da tekrar notu şeyi buradaki performans sonuçlarından genel olarak Cine5 te memnun kaldık yani bunda aslında işte diğer profesyonel uygulamaları çalışılabilir stüdyo sürüsüyle daha stabil deneyinde elde edebilirsin süreyi diyeyim artık Time spy tepside yaptığımız zaman 6801 puan aldık gayet güzel bu tür bilgisayarlar için iyi bir değer olduğunu söyle yaparız beraberindeki Eses değil de o zaman 2200 17.40 8 megabayt okumak ve 2010 6.45 megabayt saniye yazma performansı görülür olmaları güzel sesiyle kullanabilirler de 600 megabayt tarla kalırdı

daha da bir şubesi seçersiniz 300 saniyede geçer gerek kendi kategori sana baktığım zaman iyi bir seçenek olduğunu söyleyebilirim yani eti performansına memnun kalıp diyebilirim geçtiğimizde ayarlarda zaten yani 75.005 oldu Ekran kartı sıcaklığı 7891 oldu Ne satıyoruz 5081 bu söze serindir ise minimum 50 ortalama 63 maksimum 89 FPS alırken %40 5716 oldu Ekran kartı sıcaklığı Bakıyorum bu tür oyunlarda açtınız kısadır oynadığımız 78 derece dar uzun süre oynadınız 83 derece düşüyor kısa süreli çalışmalarda 76 veriyorlardı seyrederken sonlara doğru çok

uzun alındıktan sonra 97 derecelere kadar çıkıyor mantar testlerde devam edelim dedik 200 köşelikleri ayarlarda 200-201 Savaş açtığımızda minimum 61 ortalama 85 maksimum 110 FPS arttırır yüzde bir şekilde 141 oldu ve ekran kartı 86 işlemli 82 liraydı değil mi o ayarlardan %100 bir savaş açtığımızda Neyi 124 ortalama 197 maksimum 200 FPS aldık yüzde bir FPS 119 olurken burada bir takım oldu bunu gördüm ekran kartı 86 işlemci 94 dereceydi burada özellikle hoşuma giden nokta şu oldu işlemci ve cips you arasındaki dengenin kurulması bunu